آتورینا- باورهای مخفی (Secret Believes) چیست؟ چه ضربه ای به کار ما می زند و ما از آن آگاه نیستیم؟ چهارشنبه ۲۱ خرداد ساعت ۸:۳۰ شب پای وبینار دکتر هدی بنشینید تا به این موضوع آگاهی پیدا کنید.


باورهای مخفی اثر مخربی در کار کردن ما دارد. باورهای مخفی ما چیزهایی است که به آنها باور داریم ولی یا به آن آگاه نیستیم و یا تلاش داریم که آن را از دیگران مخفی کنیم.

بار دیگر دکتر هدی عزیز این فرصت را برای ما فراهم کرد که آموزه های خود را در اختیارمان قرار دهد.

اگر میخواهید به باورهای مخفی خود آگاهی پیدا کنید، اگر می خواهید بدانید که چه تاثیری در کار کردن شما در فروش مستقیم دارد، 21 خرداد ساعت 9 شب در این وبینار شرکت کنید تا این موضوع را از زبان دکتر هدی آموزش ببینید.

قیمت شرکت در وبینار : 200،000 تومان

ظرفیت دوره: 500 نفر(تکمیل شد)

توجّه: برای شرکت در این وبینار لازم است که از نرم افزار Zoom استفاده نمایید. لازم به توضیح است که استفاده از نرم افزار زوم نیازمند استفاده از فیلترشکن است.

لازم به تاکید است که تنها افرادی که در این وبینار رجیستر می کنند می توانند در آن شرکت کنند، مسئولیت درست وارد کردن آدرس ایمیل (همان آدرس ایمیلی که برنامه زوم خود را با آن ساخته اید بر عهده خود شماست و به هر دلیلی اگر به علت اشتباه در وارد کردن ایمیل و تست نکردن اتصال به وبینار پیش از برنامه و هر دلیل دیگر قادر به شرکت در این وبینار نباشید آتورینا هیچ مسئولیتی بابت این موضوع بر عهده نمی گیرد پس پیش از هر چیز مطمئن شوید که کلیه مراحل را درست انجام داده اید.

انتشار بر روی شبکه های اجتماعی: