آتورینا- سرانجام نوبت به آن رسید که در سال ۱۳۹۸ میزبان بزرگترین نتورکر دنیا در عصر جدید فروش مستقیم دنیا باشیم. در همایش سه گانه آموزشی فروش مستقیم مقرر گردید که خانم سارا رابینز در سه تاریخ مختلف در سالن خواجه نصیر مرکز همایش های صدا و سیما به صورت آنلاین حضور به هم رسانده و برای ۶۰۰ نفر از مشتاقان بازاریابی شبکه ای ایران که بر روی آینده خود سرمایه گذاری نموده اند و میخواهند به صورت حرفه ای سازمانی بزرگ بسازند، سخنرانی کنند.


مشاهده سخنرانی های آموزنده سارا رابینز در مسترمایند و مشاهده آموزه های کاربردی او باعث شد که تمام تلاش خود را بکنیم که بتوانیم این پدیده بازاریابی شبکه ای دنیا را دعوت کنیم تا برای مشتاقان بازاریابی شبکه ای مدرن در ایران سخنرانی کند و در سه سطح مختلف آموزشی در سه تاریخ مختلف با ارائه آموزش های کاربردی کاری کند که افراد شرکت کننده بتوانند سال 1398 را بسیار متفاوت تر از سالهای گذشته خود بسازند.

این سه همایش در تاریخ های 22 فروردین، 23 خرداد و 20 تیر در سالن خواجه نصیر مرکز همایش های صدا و سیما در تهران برگزار می گردد.

لذا از تمامی فعالین عرصه بازاریابی شبکه ای ایران دعوت می شود که در صورتی که میخواهند از بزرگترین نتورکر دنیا خانم سارا رابینز به طور کاملا کاربردی طریقه ساخت سازمانی بزرگ و مانا را بیاموزند، با کلیک بر روی هر کدام از کلاس های بلیط در جدول ذیل این فرصت را از دست ندهند و بر روی آینده خود سرمایه گذاری کنند.

جدول کلاس بندی بلیط همایش سارا رابینز

کلاس توضیحات ظرفیت
VVIP اولین ردیف سالن 14
VIP دومین ردیف سالن 17
A از ردیف سوم تا ردیف هفتم 88
B از ردیف هشت تا ردیف ده 53

          

جدول قیمت همایش سوم (20 تیر)
(برای خرید بلیط کافی است روی قیمت بلیط مورد نظرتان کلیک کنید)
کلاس قیمت بلیط (ریال)
VVIP 8،500،000 (تمام شد)
VIP 4،500،000 (تمام شد)
A 3،750،000 (تمام شد)
B 3,250,000 (تمام شد)

* همایش سوم در تاریخ 20 تیر برگزار می گردد     
*سخنرانی همراه با ترجمه همزمان بوده و خانم سارا رابینز به صورت آنلاین (ارتباط تصویری) در همایش حضور خواهد داشت     
*این همایش در موسسه آموزش عالی معین به آدرس ذیل برگزار می گردد:

تهران، اتوبان یادگار امام جنوب نرسیده به فرحزاد، خیابان ایثارگران شمالی، نبش کوهسار سوم، شماره ٣٦ موسسه آموزش عالی آزاداندیشان معین

*ریز برنامه همایش سوم: (از ساعت 14:30 الی 19:30)- شروع پذیرش از ساعت 13:30

*سانس اول: سخنرانی پیام مقیم اسلام در رابطه با "آینده فروش مستقیم ایران" از ساعت 14:30 الی 15:45

*سانس دوم: پذیرایی میان وعده

* سانس سوم: سخنرانی خانم سارا رابینز در رابطه با "طریقه آموزش به اعضای جدید" از ساعت 16:30 الی 18:00

* سانس چهارم: سخنرانی خانم سارا رابینز در رابطه با "طریقه قطعی کردن فروش" از ساعت 18 الی 19:00

* سانس پنجم: اختتامیه از 19 الی 19:30

*خرید گروهی بلیط برای 15 نفر شامل ده درصد تخفیف و برای 25 نفر شامل پانزده درصد تخفیف می باشد (لازم به هماهنگی با آتوریناست)     

* امکان اعمال تخفیف خارج از این قاعده برای هیچ کس امکان پذیر نیست     
* انجام پرداخت آنلاین و عکس گرفتن از رسید مربوطه به عنوان مدرکی پیش خودتان برای تکمیل ثبت نام کافی است ولی برای ما فقط همراه داشتن کارت شناسایی در روز همایش مهم است

*آتورینا تنها مسئول تعیین نوع صندلی شما در همایش است و ردیف نشستن افراد در همایش تنها تابعی از زمان حضور افراد در سالن است. (به طور قطع وقتی که دیرتر برسید در ردیف های عقب تر خواهید نشست)

انتشار بر روی شبکه های اجتماعی: