آتورینا- شما با شرکت در وبینار کارگاه آموزشی ال بزرگ خواهید آموخت که چگونه پس از انجام معارفه و صحبت با پراسپکت ضربه نهایی را بزنید و فروش و یا عضوگیری را قطعی کنید.


در تاریخ سوم بهمن 1397 ساعت 20 ما به صورت وبیناری زنده گرد هم خواهیم آمد تا در کنار ال بزرگ تام شرایتر بیاموزیم که چه طور مشتری احتمالی را در تصمیم نهایی همراهی کنیم و چگونه فروش را ببندیم و یک closing قوی داشته باشیم.

به روز رسانی: خبر ویژه- شما با خرید این وبینار می توانید در وبینار رایگان 14 بهمن ساعت 20 که توسط مارک دیویس با موضوع بازاریابی رابطه ای "چگونه زنجیره بی پایان افرادی که دوست دارند با شما در کسب وکارتان همکاری کنند را بسازید" شرکت کنید.

بی شک هیچ کس به اندازه قدیمی ترین نتورکر دنیا با بیش از 47 سال سابقه نمی تواند به ما بگوید که چگونه می توانیم فروش را در یک گفتگو قطعی کنیم.

لازم به توضیح است که این وبینار بر روی نرم افزار zoom اجرا خواهد شد. چون هیچ نرم افزار دیگری توانایی برگزاری وبینار چند هزار نفره را ندارد. از آنجا که متاسفانه نرم افزار زوم چند وقتی است که فیلتر شده است. لذا خواهشمند است که تا زمان وبینار، نسبت به نصب این نرم افزار و آماده سازی گوشی و یا کامپیوتر خود برای حضور در این وبینار کارهای لازم را انجام دهید.
همچنین در هنگام ثبت نام حتما و حتما و حتما آدرس ایمیلی را که آیدی زوم خود را بر روی آن ساخته اید وارد نمایید.

توجه: لازم است که پس از انجام پرداخت بر روی گزینه دریافت محصول کلیک نمایید تا مرحله رجیستر خود در زوم را هم انجام دهید. دقت داشته باشید که در این مرحبه حتما و حتما و حتما فیلترشکن شما باید روشن باشد.

توجه: ارسال ایمیل تاییدیه ممکن است که تا سه روز کاری زمان ببرد. لذا خواهشمند است که صبور باشید.

مترجم برنامه: پیام مقیم اسلام

قیمت شرکت در وبینار:  100 هزار تومان

مهلت ثبت نام: تا دوم بهمن 1397 ساعت 23:59

برای ثبت نام کافی است که اینجا را کلیک نمایید.

انتشار بر روی شبکه های اجتماعی: